Verze 10.1

Jsme rádi, že jsme vydali novou verzi IDEA StatiCa Detail. Verze 10.1 je rozšíření procesu návrhu zaměřeného na nosníky, průřezy, stěny, ozuby, otvory, závěsy a další betonové detaily. Nová funkcionalita v softwaru:

Verze 10

Jsme rádi, že jsme vydali novou verzi IDEA StatiCa Detail. Verze 10.0 je rozšíření procesu návrhu zaměřeného na nosníky, průřezy, stěny, ozuby, otvory, závěsy a další betonové detaily.

Verze 9.1

Jsme velice rádi že vám můžeme představit vylepšení IDEA StatiCa verze 9.1. Z velkého množství vašich podnětů k vylepšení a připomínek jsme vybrali ty nejlepší.

Verze 9.0

Toto vydání přináší druhou verzi tohoto revolučního nástroje a demonstruje naši práci na jedinečném řešení, materiálových modelech, grafickém rozhraní a výstupech. Calculate yesterday’s estimates with IDEA StatiCa!

Verze 8.2

S radostí Vám představujeme první verzi aplikace IDEA StatiCa Detail – nový nástroj, který umožňuje rychlý a jednoduchý návrh betonových detailů a stěn. Je další kapitolou v zjednodušování a vylepšování Vašeho procesu návrhu betonových prvků.